Yenilikler

FEIN Manyetik MatkapManyetik Matkap'ın Mucidi Alman FEIN'dan Yeni Buluş!
FEIN KBM Auto serisi manyetik matkaplar çalışma sırasında yeni standartlar sunuyor: Otomatik delme beslemesi bütün metallerde çoğaltılabilir delme süreleri ve sabit iş akışı sağlar. Özellikle büyük delme hacimlerinde zamandan ve maliyetten tasarruf etmenize yardımcı olur. Elektronik kumandalı delme beslemesi, bu zamana kadar atölyede ve montajda ulaşılamayan verimli çalışmayı sağlamaktadır.

Güçlü KBM 50 Auto, verimli olduğu kadar mobil de: Kompakt yapısı ve düşük ağırlığı sayesinde isteğe bağlı olarak inşaatta veya atölyede kullanılabilir. Yüksek performanslı atölye makinesi

KBM 80 Auto, sahip olduğu delme beslemesiyle tüm metallerde çoğaltılabilir delme süreleri ve işin sabit ilerlemesini sağlıyor.

1895 yılında, oğlu Emil Fein ilk elektrikli el matkabını icat etti. Bu icad ile FEİN'ın bu güne kadar Almanya'da ürettiği ve tüm dünyada endüstri ve zanaatkarlarca sayılan Almanya kökenli şirketin yüksek performanslı elektrikli el aletlerinin temel taşını koydu.

 

Artık FEİN 140 yıldan beri dünyaca tanınmış elektrikli el aletleri üreticileri arasında yer alıyor. Bunun nedeni, FEİN'ın bu güne kadar her yeni ürün tasarımında kendi beklentisi olan bozulması imkansız elektrikli el aletleri üretiminden taviz vermediğidir.

KATALOG İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.....

Askılı Punta Kaynak Makinesi TECNAAskılı Punta Kaynak Makinesi

40 yılı aşkın süredir punta kaynak makineleri konusunda kendini ispatlamış Dünya’nın önde gelen İtalyan punta kaynak makinesi üreticilerinden TECNA, direnç kaynak makinleri konusunda kullanıcılarına özel çözümler sunmaktadır. Üstün İtalyan teknolojisi ve punta elektrodlarının ucuna kadar inen su soğutma kanalları sayesinde; yüksek verimlilikte, zaman kaybı olmadan istikrarlı ve yüksek hızda punta atabilinmektedir. Tecna 33XX Askılı Punta Kaynak makinesi 1 mm + 1 mm kalınlığında iki saca uygun koşullar sağlandığında A kalitede (Havacılık ve Uzay sanayinde kabul edilen standart) dakikada 80 adet puntalamayı hiç durmadan gün boyu yapabilmektedir. Tecna geliştirdiği teknoloji ve esnek kaynak parametlerinin ayarlanabilmesi sayesinde havalandırma kanal üreticileri için galvanizde yanma yapmadan punta atmanızı sağlamaktadır.

Tecna 33XX Askılı Punta Kaynak makinesinde standart olarak 2 adet program kaydedebilme özelliği bulunmakta olup kaynak zamanı, kaynak akımı, darbe sayısı, ön kaynak zaman akımı gibi değerleri ayarlayıp mükemmel bir kaynak elde etmeniz için tüm ayarları yapabilmenize imkan sağlamaktadır. Tecna askılı punta kaynak makinelerini rakiplerinden ayıran en büyük özelliklerden biri de trafonun ve kontrol panelinin makinenin üzerinde bulunması sayesinde şantiyelerde kolayca kurulup kullanılabilme şansı yaratmasıdır. Taşıyıcı Balanser’ı sayesinde tavandan sarkıtabileceğiniz makine kolayca aşağı - yukarı,  360° kendi ekseninde ve 360° yere dik eksende hareket edebilmektedir. İstenilen pozisyonda sabit konumda da kilitlenebilmektedir.

 

Hakkımızda

 
Şirketimiz 5 Mayıs 1936 tarihinde A.R.BERESİT tarafından ithalat ve yurtdışı mümessillik işlerini yürütmek amacıyla kurulmuştur. 1993 yılında İzmir Gıda çarşısında hizmet vermeye başlayan....                  
                                                                         devamı.....

Hizmetler


Online Alışveriş (Yakında)
Yatırımcı İlişkileri
 

 

Diğer Hizmetler


Teknik Bilgiler
Referanslar
 

 


Copyright © 2012-2013
Designed by Kemal Çetin BAYRIDOST
Web sitesi içerisinde bulunan tüm ürün bilgileri bağlayıcı olmayıp, Beresit Makina ve San.Ür.Tems.Tic.A.Ş. her an değişiklik yapma hakkına sahiptir.